APEL O OGRANICZENIE ZUŻYCIA WODY!!!
W związku z przedłużającym się okresem upałów oraz znacznym wzrostem zużycia wody pobieranej z sieci wodociągowej, prosimy o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą z sieci wodociągowej.
Apelujemy do mieszkańców Gminy Pawonków o wykorzystywanie wody tylko do celów spożywczych i socjalnych. Proszę nie napełniać oczek wodnych i basenów, nie myć samochodów, nie podlewać ogródków i trawników itp.
Jednocześnie informujemy, że w przypadku dalszego niemożliwego do przewidzenia zwiększonego poboru wody, mogą następować okresowe problemy z dostawą wody o odpowiednim ciśnieniu lub całkowity brak wody w sieci wodociągowej.
Bardzo prosimy mieszkańców o zastosowanie się do powyższego apelu.
Wójt Gminy Pawonków
Joanna Wons - Kleta
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Joanna Wons-Kleta
Wójt Gminy Pawonków
-
Sołectw
-
Mieszkańców / Km²
-
Km² powierzchni
-
Mieszkańców Gminy
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
-
Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej
-
Punkt Pomocy Prawnej
-
Gospodarka odpadami
-
Zgłoś problem
-
Portal INTERNET.GOV.PL
-
Leśna Kraina Górnego Śląska
-
Ministerstwo Cyfryzacji
-
Usługi CEIDG i Konto Przedsiębiorcy
-
Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy
-
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
-
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
-
Ogłoszenia o rzeczach znalezionych