Obowiązek składania deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB)
Od 1 lipca 2021 roku każdy Właściciel lub Zarządca będzie miał obowiązek złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw - dotyczy również budnków niemieszkalnych w któych zainstalowane jest źródło ciepła.
Obowiązek złożenia deklarację do CEEB ma również właściciel/zarządca budynku wielolokalowego (NIE najemca, lokator).
Deklarację będzie można złożyć drogą elektroniczną na stronie: zone.gunb.gov.pl lub w wersji papierowej w Urzędzie Gminy Pawonków. Druk deklaracji można pobrac w urzędzie gminy lub poniżej.
Na złożenie deklaracji właściciele nieruchomości będą mieli 12 miesięcy w przypadku budynków już istniejących. W przypadku nowo powstałych obiektów będzie to termin 14 dni od uruchomienia nowego źródła ciepła lub spalania paliw.
Więcej informacji na stronie GUNB: https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Joanna Wons-Kleta
Wójt Gminy Pawonków
-
Sołectw
-
Mieszkańców / Km²
-
Km² powierzchni
-
Mieszkańców Gminy
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
-
Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej
-
Punkt Pomocy Prawnej
-
Gospodarka odpadami
-
Zgłoś problem
-
Portal INTERNET.GOV.PL
-
Leśna Kraina Górnego Śląska
-
Ministerstwo Cyfryzacji
-
Usługi CEIDG i Konto Przedsiębiorcy
-
Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy
-
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
-
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
-
Ogłoszenia o rzeczach znalezionych