Ministerstwo Klimatu - nabór Kandytatów na Członków Młodzieżowej Rady Klimatycznej
Ministerstwo Klimatu i Środowiska rozpoczęło nabór Kandydatów na Członków drugiej kadencji Młodzieżowej Rady Klimatycznej, organu doradczego Ministra Klimatu i Środowiska w zakresie spraw objętych działami administracji rządowej klimat, energia i środowisko.
Do Rady powołane zostaną 32 osoby w wieku od 15 do 26 lat.
Nabór Kandydatów odbywa się w terminie 1-30 czerwca 2022 r. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie naboru dostępnym na stronie internetowej ministerstwa: www.gov.pl/web/klimat/MRK.
Chętnych zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury.
Galeria
Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku
Joanna Wons-Kleta
Wójt Gminy Pawonków
-
Sołectw
-
Mieszkańców / Km²
-
Km² powierzchni
-
Mieszkańców Gminy
Przydatne linki
Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy
-
Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej
-
Punkt Pomocy Prawnej
-
Gospodarka odpadami
-
Zgłoś problem
-
Portal INTERNET.GOV.PL
-
Leśna Kraina Górnego Śląska
-
Ministerstwo Cyfryzacji
-
Usługi CEIDG i Konto Przedsiębiorcy
-
Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy
-
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
-
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
-
Ogłoszenia o rzeczach znalezionych