Logo: Gmina Pawonków
Gmina Pawonków

Oficjalna strona internetowa Gminy Pawonków. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego

 

 

Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego

Gmina Pawonków otrzymała dofinansowanie w kwocie 59.400,00 zł na zakup laptopów dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu pn. “Zdalna szkoła”. Umowa została zawarta pomiędzy Centrum Projektów Polska Cyfrowa, a Gminą Pawonków o powierzenie grantu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa  na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I “Powszechny dostęp do szybkiego internetu” działania 1.1: “Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” dotycząca realizacji projektu grantowego pn. Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego w ramach Europejskiego Funduszu  Rozwoju Regionalnego. Celem projektu “Zdalna szkoła” jest wyposażenie szkół w sprzęt komputerowy umożliwiający uczniom udział   w zdalnych lekcjach. W ramach projektu zostało  zakupionych 36 laptopów.

Osiągnięciem wskaźników produktu i rezultatu jest przeznaczenie zakupionych laptopów do nauki zdalnej dla uczniów i nauczycieli. Po zakończeniu czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, zakupione laptopy będą służyć wszystkim uczniom w pracowniach komputerowych.

 

Autor:  UG Pawonków
02
LIP
2020
219
razy
czytano

Galeria

Wyjątkowe miejsca na każdą porę roku

Joanna Wons-Kleta

Wójt Gminy Pawonków

Zapraszam na profil FB
  • Sołectw

  • Mieszkańców / Km²

  • Km² powierzchni

  • Mieszkańców Gminy

Przydatne linki

Wspólnie możemy dokonać wielkich rzeczy

Gmina Pawonków
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Wyszukiwarka

Komunikat
Twoja przeglądarka internetowa lub system operacyjny, nie wspierają lektora.
Newsletter
Formularz kontaktowy
Formularz zgłaszania awarii
Logo: Gmina Pawonków
Gmina Pawonków